Morfologia 4-miesięcznego dziecka

morfologia 4 miesiecznego dziecka co moga onaczac te wyniki?czy dzieje sie cos powaznego? obnizone eretrocyty3.77 obnizony hematokryt 30 powyzszone MCHC 37,3 OBMIZONE RDW-CV 11,2 podwyzszone PCT 0,42 rozmaz krwi met. Schilinga: gran. segmentowe obnizone 3 gran.klasochonne obnizone 0 limfocyty podwyzszone 96 obecne cienie komorkowe ;

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wyniki należy skonsultować pilnie z pediatrą, który odniesie je do stanu zdrowia dziecka.