Morfologia 9-latka a szczepienie przeciwko ospie

witam moj 9 letni syn miał robiona morfologie i wyniku MONO 13,2% , mono 0,70 10^3/uL natomiast EO(kwas)0,9% norma 1,0-5,0, e=EO(kwas)0,05 10^3/ul co to oznacza czy to cos powaznego dodam ze dzien przed badaniam byl szcepiony na ospe i ma opryszczke na ustach czy to oze miec jakis wplyw na wyniki krwi

Aleksander Ropielewski

Może mieć to wpływ na wyniki morfologii krwi, jednak podane prze Panią wartości nie budza niepokoju. Inną sprawą jest, żę należy interpretować je w odniesieniu do pozostałych wyników i możłiwie poprzednich badań.