Morfologia a powiększone węzły chłonne w okolicy lewego ucha

Witam. od jakiegoś czasu prawie 2 miesiące mam powiększone węzły chłonne w okolicy lewego ucha, ogólnie nic mi nie dolega żadna gorączka, ani złe samopoczucie wczoraj odebrałem wyniki badań krwi prawie wszystko w normie prócz pięciu pozycji MCV 76,6 (80-90) , MCHC 36,1 (31,5-36) , NEUT% 33,2 (42-77) , LYMPH% 51,3 (20-44) , MONO% 11,6 (2-9,5) w nawiasie jest zakres referencyjny moje pytanie brzmi czy na podstawie tych wyników można mniej więcej wskazać przyczynę co mi dolega?

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki mogą świadczyć o infekcji wirusowej, proponuje udać się do lekarza laryngologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.