Morfologia - czy powinnam udać się do specjalisty?

Od piątku miałam nieprzyjemne bóle lędźwiowe głównie prawej strony. Nie pomagał ani K**** ani maści przeciwbólowe i przeciwzapalne. Takie bóle występowały też u mnie w II połowie cyklu miesięcznego. Krwawienia mam bardzo obfite i z licznymi skrzepami. Wycięty też mam lewy jajnik. We wtorek byłam na kontrolnej wizycie u ginekologa i dostałam lek o nazwie O**** oraz skierowanie na badania CRP, OB,mocz. Zrobiłam sobie dodatkowo morfologię. Moje wyniki : WBC :6.7 - K/ul * LYM :1.8 26.9%L * MID: 0.6 8.4%M * GRAN 4.3 64.7%G * RBC 4.40 M/ul * HGB 12.9 g/dl * HCT 38.9% * MCV 88.4 fl * MCH 29.3 pg * MCHC 33.2 g/dl * RDW 15.8 % * PLT 241 K/ul * MPV 11.9 fl. OB 20mm/h * CRP 0.3 mg/l * Glukoza 69 mg/dl Mocz : BLD 5RBC/ul * URO 0.1mg/dl * pH 6 * S.G 1.020. Czy z tymi wynikami będę musiała udać się jeszcze do innego specjalisty? Z góry dziękuje za odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wyniki morfologii krwi nie budzą zastrzeżeń. Stężenie glukozy jest prawidłowe. Podała Pani jedynie niektóre parametry badania ogólnego moczu, stąd też nie jest możliwa jego interpretacja (podane przez Panią wyniki mieszczą się w normie).

Nieznacznie podwyższone jest OB, jednak wartość znacznie czulszego wskaźnika stanu zapalnego, jakim jest CRP jest prawidłowa. Podane przez Panią wyniki badań nie są wskazaniem do konsultacji specjalistycznej.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.