Morfologia i rozmaz krwi 8-latki

Witam. Odebrałam dzisiaj wyniki badań mojej 8-letniej córeczki. Proszę o pomoc w interpretacji: WBC 26.2H, CRP 141.3, DIFF LYM 6.9 L, MON 1,7 L, GRA 91.4 H, LYM 1,8, MON 0,4, GRA 24 H 10 /mm3, kom.blast. 1, FE 21ug/dl, w moczu leukocyty 25 i erytrocyty 8-10.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Uważam, że powinna Pani jak najszybciej skontaktować się z pediatrą. Wyniki krwi są niepokojące - istotnie podwyższony poziom leukocytów, CRP, nieprawidłowości w rozmazie krwi (obecność blastów czyli niedojrzałych komórek krwiotwórczych). Nie napisała Pani, jak pozostałe wyniki (hemoglobina, płytki) oraz przede wszystkim, jak czuje się córeczka. Konieczne będzie wykonanie dalszych badań - być może w warunkach szpitalnych.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!