Morfologia krwi 16-latki

WBC: 10,9H RBC 4,82 HGB 12,9 HCT 38,8 PLT 300 PCT .233 MCV 80 MCH 26,7 MCHC 33,2 RDW 15,0 MPV 7,8 PDW 16,7 %LYM 27,6 # LYM 3,0 %MON 3,8 L #MON 0,4 %GRA 68,6 #GRA 7,5 H Proszę o odczytanie moich wyników badań. Pragnę wspomnieć, że ma 16 lat. Z góry dziękuję
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W podanych wynikach istotną nieprawidłowość stanowi leukocytoza ze zwiększonym odsetkiem neutrofili. Najczęstszą przyczyną takiego wyniku jest infekcja bakteryjna. Proszę jednak skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zestawi podany wynik z Pani stanem zdrowia. Umożliwi to wskazanie przyczyny nieprawidłowości i ewentualnie rozpoczęcie właściwego leczenia.
Pozostałe wyniki są w normie.