Morfologia krwi 21-latki do analizy

Witam. Dziś odebrałam wyniki morfologii w której uzyskalam następujące wartości :leukocyty w normie, erytrocyty w normie,hemoglobina-11.7 (zakres :12-16), hematokryt : 35.1% (zakres :37-47),Mcv w normie, mchc w normie,płytki krwi,rdw-cv,lym,mxd,neu w normie,rdw-sd:34,5 (zakres:36,4-46,3)żelazo również w normie. Udałam się do lekarza po jednodniowym krwiomoczu, stwierdzono również liczne bakterie w moczu oraz podwyższony poziom OB-13 (zakres:3-12) co to może oznaczać ?

Aleksander Ropielewski

Podejrzenie zakażenia układu moczowego i obniżenie parametrów czerwonokrwinkowych.