Morfologia krwi 7-latki do analizy

Witam bardzo się martwię bo mojej siedmioletniej córce wyszły wyniki : WBC 3,7 tys/ul MONO% 15,5 % GRAN 1,3 tys/ul EO 0,0 BASO 0,0 Rozmaz mikroskopowy Granulocyty 37% Limfocyty 57% Bardzo prosze o szybką odpowiedz . Dziękję.

Witam. Taki wynik badania u dziecka najczęściej wiąże się z przebytą w ostatnim czasie infekcją wirusową. Rozmaz krwi powinien być jednka zinterpretowany przez lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania dziecka.