Morfologia krwi, badanie moczu i USG 44-letniej osoby do analizy

Witam. 5.08.2014 morfologia, CRP,białko, mocz, alat aspat bilirub,ggtp,cukier lipidogram, cholinesteraza abtryrombina III, aptt, inr, amylaza, kwas moczowy kreatynina 76 umol/l gfr 69 mocznik, usg w normie. Badanie z 18.02.2015 morfol,cukier, zelazo, proteinogram, usg w normie po pol roku kreatynina wynosi 92qmol/l a GFR 57,8 ml/min/1,72m2 mocz ogolny dobry tylko erytr świeże 5-10 usg w normie, OB 20 mm/h dotąd zadnych chorob nerek jestem zaniepokojona wizyta dopiero w kwietniu. dziekuje.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia dodatkowych badań nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie odnośnie przyczyny pogorszenia się parametrów nerkowyych.