Morfologia krwi, bolesna miesiączka i problemy z wypróżnianiem

poziom moich krwinek białych w morfologii - 14,80 OB - 31, neutrocyty - 11,17; monocyty - 2,06; PDW - 9,8 reszta w normie. mam 26 lat, nie rodziłam jeszcze dzieci, a ostatnio miałam bolesną miesiączkę i atak bólu w podbrzuszu plus temp. powyżej 38 z równoczesnymi problemami z wypróżnianiem. czy mogłabym prosić o krótką analizę? nie piję kawy, alkoholu, nie palę, ostatnio jadłam dużo słodyczy. Przez sen podobno zgrzytam zębami, a ogólnie jestem zmarzluchem.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy oraz podwyższone wyniki układu białokrwinkowego mogą sugerować infekcję zlokalizowaną w miednicy mniejszej, być może układu moczowo-płciowego.