Morfologia krwi i podwyższone OB

Witam, poproszę o interpretacje wyników morfologii. Zawyżone wg wartości laboratorium: lym 3,9 (1,18-3,74), mono 0,5 (0,24-0,36), PCT 0,4 (0,17-0,38). Reszta w normie. Oprocz tego wyzszy cukier 104 (norma max 106). I przede wszystkim OB-38 (<12). W marcu przechodzilam ciezka grype, do tego mam nadzerke. W czerwcu skrecilam kostke, nie leczylam jej. Po 2 miesiacach przy wiekszym wysilku czuje ze lekko puchnie. Czy te OB zwiazane jest z nadzerka, kostką? Nie obserwuje innych objawow chorobowych.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki morfologii w granicach normy, sugeruję kontrolę ob za 2-4 tyg.
Pozdrawiam