Morfologia krwi przy problemach ze stawami

Witam 51 lat zrobiłem wyniki morfologie i CRP CRP wynosi 1,12mg zakres jest od 0-5 mam małe problemy ze stawami czy to juz jakies oznaki dodatkowo hematokkryt 41,6 min jest 42 -52 RDW-Sd 33,8 min 35,1-43,9 hemoglobina 14 min 14-18 leukocyty 7,2 erytrocyty 5,11 MCV81,4 MCH 27,4 MCHC 33,7 PŁYTKI KRWI 213 RDW-CV 13,1 LYM 43,5 MXD 4,5 NEU 52 CZY MOŻE WSKAZYWAĆ NA PRZEWODNIENIE HIPOTONICZNE

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki przedstawione przez Panią nie odbiegają znacząco od normy i same w sobie nie są powodem do niepokoju. Proszę o konsultację z lekarzem zlecającym badanie, natomiast jeżeli chodzi o problemy ze stawami to proszę o konsultację reumatologiczną. Pozdrawiam