Morfologia krwi u 21-letniej osoby a osłabienie organizmu

Witam. ze względu na , ogólne osłabienie organizmu i ciągłe zmiany temperatury ciała otrzymałam skierowanie na badania krwi.Mam 21 lat. Martwią mnie niektóre podwyższone i obniżone wartości. Proszę o interpretację ich wyników. -Leukocyty-10,5-tys/µl -3,8-10,0-H- -Neutrofile-8,63-tys/µl -2,50-7,00-H- -Eozynofile-0,01-tys/µl -0,10-0,50-L- -Neutrofile-82,2-% -40,0-70,0-H- -Limfocyty-13-% -20,0-45,0-L- -Eozynofile-0,1-% -1,0-5,0-L- OB-OB-3-mm/h -2-15-N- Glukoza-Glukoza-5,73-mmol/l -3,90-5,50-H-

Lek. Tomasz Budlewski

Co do wyników glukozy, jeżeli było wykonane badanie na czczo, konieczne jest wykonanie testu obciążenia glukozą. Co reszty wyników wyniki mogą wskazywać na infekcję. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza zlecającego powyższe badania.