Morfologia krwi w 10 tygodniu ciąży

jestem w ciązy w 10 tyg i mam takie wyniki WBC 8,36 Hb 8,3 RBC 4,31 Ht 37,7 PLT 244 O CZYM TO ŚWIADCZY PROSZE O POMOC

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ma Pani głęboką niedokrwistość (anemię). Wskazany pilny kontakt z lekarzem ginekologiem prowadzącym ciążę. Musi Pani natychmiast zacząć przyjmować żelazo. Niedobory tego pierwiastka zagrażają zarówno Pani, jak i dziecku. Proszę nie bagatelizować sprawy.