Morfologia u 3-letniego dziecka

Witam, Proszę o interpretację morfologii u dziecka 3 letniego: WBC: 6,6 tys/ul LYM 55 (%) MID 8,3 (%) GRA 36,7 (%) RBC 4,67 (mln/ul) HGB 12,3 g/dl HCT 36,0 (%) MCV 77 fL MCH 26,3 pg MCHC 34,2 G/DL RDW 12,9% PLT 341 K/UL MPV 8,7 fL

Aleksander Ropielewski

Bez oceny stanu klinicznego i ewentualnych dolegliwości jakie zgłasza dziecko nie jestem w stanie jednoznacznie zinterpretować podanych przez Panią wyników, jednak nie budzą one niepokoju.