Morfologia w 18. tygodniu ciąży

Morfologia w ciąży. Jestem w 18 tygodniu ciąży. 26 XI neutrocyty wynosiły 6,16 tys/microlitr (zakres 2,25-7,35), 16 XII wynik to 7,5, a 27 XII wynik to 8,86. Liczba limfocytów także spadła dużo w porównaniu z poprzednimi wynikami (wcześniej srednio 22,5 % (zakres 25-44), a ostatnio 16,9 i 15,9 %. Martwi mnie zwłaszcza poziom neutrocytów. Zastanawiam się czy to nie jakaś choroba autoimmunologiczna. Kilka dni bolały mnie stawy kolanowe ale już przestały, tak samo głowa. Czuję się już dobrze.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sam wynik neutrocytów, zwłaszcza procentowy, nic nie oznacza. Sugeruję, by pełny wynik morfologii ocenił lekarz prowadzący.