Morfologia wykonana po cesarskim cięciu

Witam bardzo prosze o interpretacje wynikow,dodam ze jestem 3miesiace po cieciu cesarskim i nie karmie piersia zaczelam miesiaczkowac mam 25lat i stres zwiazany z dwojka malych dzieci.Mcv78.3 mch 24 mchc30,6 rdw 18.4 podalam te ktore sa podkreslone,rozmaz seg 75 (norma pisze 37-92) mono 1 eo 2 lim 22(norma 10-58)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie ma powodów do obaw i znaczącego niepokoju. Proszę się zgłosić do lekarza ginekologa z wynikami oraz ewentualnie powtórzyć badania po 3-6 miesiącach. Pozdrawiam.