Mózgowie bez cech patologii, układ komorowy symetryczny, nieposzerzony

Witam. Ze względu na drętwienia rak i nóg wykonałam rezonans głowy. Czy opis świadczy o jakieś patologii. Badanie wykonano w sekwencjach tse w obrazach Flair, T2 zależnych oraz w obrazach T1 bez podania środka kontrastowego. Skany wykonano w płaszczyznach osiowych, strzałkowych i czołowych. Mózgowie bez cech patologii. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony. Szerokość komory trzeciej 3 mm. Rezerwa płynowa zachowana. Nerwy przedsionkowo-słuchowe prawidłowe. Wyrostki sutkowe bez cech nacieków

Obraz MRI głowy nie wykazał patologii
Może inne przyczyny drętwienia rąk : praca siedząca, obciążenie kręgosłupa, niedobory pokarmowe, elektrolitowe, ucisk na nerwy?...
Pozdrawiam