Możliwa ciąża po stosunku bez zabezpieczenia a twardość szyjki

Witam czy możliwa jest ciąża jeśli stosunek bez zabespieczenia odbyłam 24 września w październiku i listopadzie dostałam regularnie okres śluz mam przezroczysty i lepki ale o nie przyjemnym zapachu szyjka jest stosunkowo nisko i otwarta dzis poszła ku górze jest otwarta i twarda

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Jeśli miesiączkowała Pani w dwóch kolejnych miesiącach, szansa na bycie w ciąży jest niewielka. Dla całkowitej pewności polecam wykonać test ciążowy. Co do zapachu śluzu, polecam kontakt z ginekologiem

z poważaniem
Michał Kurek