Możliwa obecność guza w mózgu a leczenie nożem gamma

Witam odnosze sie z takim pytaniem poniewaz moj maz ma prawdopodbnie guza mozgu w niebiezpiecznym miejscu jest jeszcze malutki stwierdzilo to 8lekarzy i kazali nam czekac rok przyjechac na reznonas zobaczycczy to cos sie powieksza,chcielismy sprobowac nozem gamma lecz lekarz po obejrzeniu plyt swierdzil ze nic nie ma w glowie ze moj maz moze normalnie zyc jak to jest mozliwe skoro przy kazdym malym wysilku boli go glowa a czasem ma wymioty wiec jakim prawem lekarz powiedzial ze nic nie ma??!

Chce Pani męża diagnozowac i kwalifikowac do operacji przez internet na podstawie kilku, z błędem napisanych zdań???
Każde !!!! rozpoznanie i decyzje terapeutyczne stawia się na podstawie dokładnej znajomości objawów, osobistego badania pacjenta i dokładnej znajomości wyników badań dodatkowych.
Jeżeli ma Pani wątpliwości proszę się zwrócic na konsultację do neurochirurga, który zajmuje się leczeniem za pomocą Gamma Knife.