Możliwe choroby i objawy po ryzykownym kontakcie oralnym

Mam pytanie odnośnie chorób jakie mogą wystąpic po ryzykownym kontakcie oralnym , jakie dają objawy w stosunku do jamy ustnej i gardła oraz po jakim czasie można je zauważyć? Czy zmiany dotyczą wtedy też dróg rodnych? Niepokoi mnie obrzęk migdałków (jednego trochę bardziej) i ich ból, który pojawił się 2 miesiące po stosunku oraz suchość w ustach. Badania na HIV oraz kiłę już wykonałam i w oby dwoch przypadkach otrzymałam ujemny wynik.

Witam. Jeśli chodzi o zmiany chorobowe, najprawdopodobniej wystąpiłyby one w obrębie ust, języka czy podniebienia. Zwracałbym uwagę na owrzodzenia, czy nietypowe zmiany grudkowe. Jeśli chodzi o powiększenie migdałków na pierwszym miejscu jednak podejrzewałbym zwykłą infekcję. Jeśli nie doszło do stosunku pochwowego, potencjalna infekcja nie dawałaby objawów w obrębie pochwy.