Możliwość 15-dniowej kuracji witaminowej

Witam, mam taki problemik odnośnie suplementów diety w formie kapsułek np. wapn, magnez, żelazo, moje magazyny tych składnikow mogą przekraczać zapotrzebowanie dzienne, i boje się spożywać wszystkie te wymienione witaminy i minerały w ciągu dnia, oczywiście osobno dawkować, wiem, że magnez dobrze się przyswaja na noc czy taką kuracje 15 dniowego dawnkowania, mógłbym sobie spożadzić, by mój organizm, dostał wszystkie vitaminy jakie mu potrzeba, do regeneracji kosci itp.?

Witam,
dlaczego planuje Pan akurat 15 dniową kurację - by uzupełnić faktyczne braki to raczej za krótko. Najlepszym obrazem poziomu minerałów jest analiza pierwiastkowa włosów (więcej na www.profilaktyka-zdrowia.pl) - bardzo dokładne badanie na poziomie komórkowym. Będzie Pan wtedy wiedzieć, które pierwiastki i witaminy należy uzupełnić i w jakiej ilości. Badany jest poziom 29 minerałów i zależności między nimi. Zapraszam do Rzeszowa lub można przesłać do mnie próbkę włosów pocztą.

pozdrawiam, Małgorzata Mięsowicz
tel. 606 130 841
www.miesowicz.fitdietetyk.pl