Możliwość biegania po miesiącu od skręcenia kolana

Witam. Około miesiąc temu doznałem skręcenia kolana byłem na rtg i lekarz stwierdził ze wszystko jest dobrze i pozostało tylko zbite kolano zalecił odpoczynek i okłady nogi co robiłem. Teraz z kolanem jest dobrze ale czasem wy dziś jakby trochę puchło.. tu też pojawią się pytanie czy mogę już normalnie biegać ? Uraz się nie nawróci ani nie ma ryzyka innej kontuzji ?

Witam, z opisu ciężko stwierdzić w jakim stanie są tkanki okołostawowe, miesiąc po urazie to bardzo krótki czas, ciężko po takim okresie wrócić do pełnej aktywności fizycznej. Zachęcam do zrobienia usg albo odwiedzenie wykwalifikowanego fizjoterapeuta w celu ustalenia stanu stawu kolanowego.
Pozdrawiam