Możliwość całkowitego wyleczenia się z nowotworu złośliwego

PROSZĘ LEKARZA ONKOLOGA O WYJAŚNIENIE CZY JEST MOŻLIWOŚĆ CAŁKOWITEGO WYLECZENIA SIĘ Z NOWOTWORU ZŁOŚLIWEGO PO RADYKALNEJ OPERACJI USUNIĘCIU NARZĄDÓW ,RODNYCH, MAM MAŁE DZIECI I BARDZO BOJĘ SIĘ ŻE NOWOTWÓR ZAATAKUJE W INNYM MIEJSCU L NIE WYCHOWAM DZIECI A MÓJ GINEKOLOG BADA MNIE TYLKO GINEKOLOGICZNIE NIE ZLECA ŻADNYCH BADAŃ TWIERDZĄC ŻE WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU I MAM PEŁNE WYLECZENIE UFAM SWEMU LEKARZOWI ALE PROSIŁABYM O OPINIE SPECJALISTĘ ONKOLOGA CZY NAPRAWDĘ PO USUNIĘCIU JESTEM WYLECZONA

Witam , Droga Pani , nie znam rodzaju nowotworu,zakresu jego zaawansowania klinicznego,sposobu leczenia,jego przebiegu ani efektu końcowego!!!-nie mogę więc powiedzieć nic autorytatywnego!!! PROSZĘ OMÓWIĆ SPRAWĘ SZCZEGÓŁOWO I SZCZERZE Z LEKARZEM PROWADZĄCYM!!! z.żurawski