Możliwość ciąży a wynik BHCG

Osatatni okres przed zbl./19.03 03.04(15 dc)petting, okr 16.04 a powi. dostać 19.04. był skąpszy,ale nie plamienie. 22.04 bhcg 0.2, endometrium 5 mm. 23.04 bhcg <0.1(inne laboratorium) jesli krwawienie z 16.04 było okresem to badanie bhcg robione w 7 i 8 dc. 7 dc.endometrium 5mm. Okres w maju dostałam 10.05. Bł raczej normalny. Dziś (8dc) bolą mnie jajniki. Czy mogę być w ciąży? Bad.by wyszło? zakresy od 3 tyg ciazy a ja bylam dopiero 19 i 20 dni po zbl. (7 i 8 dc) jesli krw.z 16/04 bylo okrese.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Ciąża jest bardzo mało prawdopodobna w opisanej powyżej sytuacji. Ew. badania sugeruję wykonać dopiero, gdy spodziewana kolejna miesiączka nie wystąpi.