Możliwość ciąży kilka dni po owulacji

Współżyliśmy wczoraj z chłopakiem i pękła nam gumka, doszedł trochę we mnie, trochę na zewnątrz, szybko zrobiłam plukanie pod prysznicem. Byłam też wczoraj u ginekologa, przed stosunkiem jeszcze, powiedzial, że widać, że jestem przed okresem, owulacje też już mialam z jakies 8 dni temu. Czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo jest raczej niskie ale nie można powiedzieć że zerowe.