Możliwość ciąży po 6-letnim stosowaniu tabletek

Witam, mam pytanie odnośnie prawdopodobieństwa ciąży??? Przez 6 lat stosowałam antykoncepcje hormonalna (4 lata pigułki i 2 lata plastry). 30.08 odkleil mi sie plaster i nie mialam mozliwosci przyklejenia nastepnego prze 2 dni wiec postanowilam zrobic przerwe do nastepnego okresu. Krwawienie z odtawienia było 2.09 iod tamtej pory nic. przez ten miesiac przytyłam ok. 3-4 kg. Temp.w pochwie 37-37,6, śluz biały, obfity. Senność, bóle podbrzusza. Test lepiej wykonać rano?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. By wynik był wiarygodny proszę wykonać test po około 14 dniach od stosunku, z porannej porcji moczu.