Możliwość ciąży po kontakcie z płynem preejakulacyjnym

w Sobotę,4 dni temu razezm z chłopakiem uprawialiśmy petting,jestem pewna,że sperma nie dostała się do mojej pochwy natomiast jest możliwość,że dostał się płyn preerakulacyjny,moje pytanie brzmi czy w tych dniach moge już odczuć objawy zapłodnienia,dodam,że nie czuje bólu w podbrzuszu a temp.ciała utrzymuje się od 36,60-36,70,mam czasem lekkie mrowienie od pasa w dół,czy możliwe,że jestem w ciązy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, szanse na zapłodnienie są małe jednak możliwe. Ważne jest w jakim dniu cyklu Pani była. Zawsze można wykonać test ciążowy za 2-3 tygodnie. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

w płynie preejakulacyjnym również mogą znajdować się plemniki dlatego jest możliwość w opisanym przypadku zajścia w ciąże. Proponuję Pani wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.