Możliwość ciąży po obumarciu poprzedniej

witam, w sierpniu 2015 okazalo sie w 11 tyg ciazy ze ciaza obumarla, z powodu nieskutecznej prowokacji farmakologicznej zostalam wyłyżeczkowana. Zabieg byl powiklany, atonia maciy i podejzenie przebicia sciany maciy (niepotwierdzone), na powrot cyklu czekalam 13 tyg. Od tamtej pory miesiaczki sa skape, czasem nawet bardzo skape. Zeby wykluczyc zrosty wykonano histeroskopie, zrostow nie ma ale w hist - pat jest: endometrium nieaktywne. czy jest sznsa ze jeszcze uda mi sie zajsc w ciaze? mam 30 l.

Aleksander Ropielewski

Nie można wykluczyć, że w przyszłości nie będzie możliwe zajście w ciążę. Po leczeniu powinna być taka szansa.