Możliwość ciąży po odstawieniu plastrów antykoncepcyjnych Evra

Witam. Przez ponad 2 lata używałam plastry Evra. 25.11.2013 po miesiączce nakleiłam plaster, 30.11.2013 mając plaster dostałam nagle plamienia (kolor brązowy) 02.12.2013 plamienia zmieniły się na kolor czerwony, odkleiłam plaster, podjęłam decyzję, że odstawiam je już na stałe. Plamienie ''okres'' trwało do 06.12.2013 na drugi dzień 07.12.2013 doszło do stosunku z moim chłopakiem. Czy jest możliwość, że zajdę w ciążę ?

Witam serdecznie. Nie mogę wykluczyć takiej możliwości. Warto wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku. Dodatkowo sugerowałabym skonsultować się z ginekologiem gdyby takie nieregularne krwawienia się powtarzały.