Możliwość ciąży po pettingu w dni płodne

Witam . Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze poprzez pieszczenie miejsc intymnych tzn.petnig ? Miałam wtedy dni płodne chłopak piescił moją pochwe rękoma . Nie było wytrysku ani spermy jedynie preejakulat w nieduzej ilosci. Jak duże jest prawdopodobieństwo ciązy ?

Milena Lubowicz

Prawdopodobieństwo ciąży istnieje, chociaż jest niezwykle małe.Teoretycznie można przenieść na palcach nasienie, a preejakulat może zawierać plemniki.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Przy występowaniu preejakulaty zależność ciąży zależy tak naprawdę od ilości plemników jaki mógł się tam znajdować. Sądzę, że prawdopodobieństwo jest raczej niskie ale nie można go określić jako zerowy.