Możliwość ciąży po pettingu z dziewicą

witam, mam 19 lat, wczoraj uprawialiśmy petting z moim chłopakiem, on doszedł i miał ubrudzone ręce spermą, następnie je wytarł, 15 minut po tym, on robił mi dobrze tą ręką, czy jest szansa na zajście w ciążę(jestem dziewicą)? Jeśli jest szansa, to jak duża? (proszę o pomoc , wyrozumienie i o pocieszenie w jakimś stopniu)

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo zapłodnienia w opisanym przypadku jest znikome. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.