Możliwość ciąży po pierwszym razie

Witam,pezezylam swoj pierwszy raz z chlopakiem 19 dni przed data spodziewanej miesiaczki i dostalam ja normalnie,tak jak zawsze,tylko zaczela sie od brazowego plamienia,kiedys tez tak mialam caly czas,to czy jest mozliwosc zebym byla w ciazy? martwie sie dlatego,ze gdy sie kochalismy to czulam jak by mi cos peklo a on opor ,i boje sie,ze to byla że to pprezerwatywa pekla od mocnego,silnego wkladania czlonka,zrobilam 2 testy,ale przed miesiaczka i byla1 kreska,jaka jest mozliwosc ciazy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeśli w spodziewanym terminie wystąpiło krwawienie miesiączkowe to prawdopodobieństwo ciąży jest minimalne. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.