Możliwość ciąży po pierwszym stosunku seksualnym

ostatnio miałam swój 1 raz, chłopak wszedł we mnie dwa razy bez gumki ale zaraz potem ją założył,doszedł we mnie, gumka nie zsunęła się ani nie pękła, teraz okres spóźnia mi się 2 dni, czy to możliwe abym była w ciąży? proszę o szybką i szerszą odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży istnieje. Żadna metoda antykoncepcyjne nie daje 100% skuteczności. W razie braku okresu proponuje wykonać test ciążowy. A następnie udać się do ginekologa.