Możliwość ciąży po seksie oralnym

Wczoraj razem z moją dziewczyną uprawialśmy seks oralny. Po moim orgazmie wytarliśmy członka dłonie i inne miejsca gdzie było nasienie. Potem poszła do łazienki i umyła ręce. Po około 15 minutach od mojego orgazmu, przeszliśmy do pieszczot jej okolic intymnych. Włożyłem do jej pochwy palec, który miał znikomy kontakt z nasieniem. Również ona masowała górę pochwy palcami. Nasienie było na pewno zaschnięte, o ile w ogóle było jeszcze na naszych dłoniach. Zajście w ciąże w tym przypadku odpada?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, rzeczywiście jest to bardzo mało prawdopodobne. Jeżeli nie doszło do kontaktu nasienia z wewnętrznymi drogami płciowymi nie ma takiej możliwości. Nie zaszkodzi jednak wykonać testu ciążowego za 2 tygodnie. Pozdrawiam