Możliwość ciąży po stosunku 2 dni przed okresem

Spałam ze swoim chłopakiem ok. 2 dni przed miesiączką. Nie zabezpieczalismy się, to był stosunek przerywany i normalnie dostałam okres. Mimo to istnieje jakiekolwiek prawdopodobieństwo zajścia w ciąże?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeśli Pani ma wątpliwości czy to było krwawienie miesiączkowe może Pani wykonać wykonać test ciążowy po 2 tygodniach od stosunku. Pozdrawiam