Możliwość ciąży po stosunku przerywanym u 26-latki

Witam! 11.12.2013 Kochałam się ze swoim chłopakiem ( stosunek przerywany) , 14.12 dostałam @ trwała 4 dni podczas gdy zazwyczaj mam ją cały tydzień, cykle mam dość regularne między 11.01.2014 a 12.01.2014 miałam dostać kolejnej @, A TU NIC! 14.01 wieczorem wykonałam test ciążowy (płytkowy) - wynik negatywny, dziś 16.01 również wykonałam test (strumieniowy) przy czym już z rannego moczu- wynik negatywny... czy to możliwe ze jednak jestem w ciąży?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli @ oznacza miesiączkę, to wobec podanych informacji prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest bardzo niskie, zwłaszcza, jeżeli ostatni stosunek miał miejsce 11.12.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dla pewności można jednak wykonać badanie poziomu beta-hCG we krwi, jest to badanie bardziej czułe, niż test z moczu.