Możliwość ciąży po stosunku w prezerwatywie

Witam.03.06Zczęłam Okres.Ostatnie Cykle-28,27,26,26.Dnia11.06Odbyłam Stosunek: Prezerwatywa I wyszedł Przed Końcem.Potem Umył Się Wodą Z Mydłem.PoOkoło40MinutachDrugiRaz:Prezerwatywa I Wyszedł Przed Końcem.Jakie Prawdopodobieństwo Ciąży?Jeśli To Był Mój 9 dzień Cyklu To Kiedy Test Ciążowy Najwcześniej?Boli Mnie Dziś Jajnik,Co To Oznacza?Dodam,Że Od Dnia Stosunku Tj.od11.06SięPotwornieDenerwujęBezPrzerwy.Proszę O Pilną Odpowiedź.Dziękuję

Witaj.
Jeśli obawiasz się zajścia w ciążę a masz stałego partnera - zgłoś się do ginekologa celem przepisania skutecznej antykoncepcji. Po co się stresować. Prezerwatywa, kalendarzyk a nie mówiąc już o stosunku przerywanym są bardzo zawodne.
Pozdrawiam.