Możliwość ciąży po włożeniu członka do pochwy bez prezerwatywy

ostatnio uprawialismy seks z chlopakiem, na samym poczatku on wprowadzil czlonka bez prezerwatywy, wykonal okolo 5 ruchow i go wyjal, nie doszlo do wytrysku..najprawdopodobniej dwa dni pozniej mialam dni plodne. czy moge byc w ciazy???

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest dość duża. Płyn preejakukacyjny zawiera plemnik zdolne do zapłodnienia.