Możliwość ciąży po wytrysku do środka

Witam,chcialabym sie dowiedziec,dwa dni temu wspolzylam z moim partnerem i wytrysk odbyl sie do srodka i mialam dni plodne bylam2-3dni przed odwulacja, czy moge byc w ciazy, kiedy moge zrobic najszybszy test?Poniewaz pracuje fizycznie i chcialabym to wiedziec,dlatego ze w styczniu niestety poronilam.A dzisiaj bolal mnie prawy jajnik,jak wstalam mial lekki zawrot glowy i mialam biegunke,nie wiem co to moze oznaczac i tez mam jakies jakby male plamki na bieliznie(bialo-zolte)?Prosze o odp.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Może być Pani w ciąży, ale podane objawy nie pozwalają na jej jednoznaczne potwierdzenie. Test proponuję wykonać zgodnie z zaleceniem producenta lub w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.