Możliwość ciąży po wytrysku na zewnątrz pochwy

Witam,mam pytanie,wczoraj z mężem odbyliśmy stosunek,mąż spuścił sie na zewnątrz,umył penisa. 6 godzin pożniej znów odbyliśmy stosunek. pytanie czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Milena Lubowicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia wiąże się z ryzykiem ciąży. A stosunek przerywany nie jest uznawany za metodę antykoncepcyjną.
Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego po około 14 dniach od stosunku.