Możliwość ciąży przy bardzo nieregularnym okresie

Mam bardzo nieregularny okres . Według wyliczeń (28 dni cyklu) powinnam dostać okres 14 listopada, okresu jednak nie dostałam, w ten dzień właśnie odbyłam pierwszy stosunek z moim chłopakiem, zabezpieczaliśmy się prezerwatywą i skończył we mnie prezerwatywa sie nie zsuneła (sprawdzaliśmy) ani nie pękła. Chciałabym się zapytać czy okres może mi sie spóźnić (mam bardzo nieregularny) i czy jest prawdopodobieństwo zajscia w ciąże?

Należy stosować osłonki z uznanych firm i kupować wyłącznie w aptece.
W Waszym przypadku prokreacja jest bardzo mało prawdopodobna.
Niepokój jest typowy dla pierwszych kontaktów.
Warto skorzystać z konsultacji ginekologicznej w aspekcie regularności jajeczkowania (i menstruacji).
Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl