Możliwość ciąży przy braku okresu

kochałam sie z chłopakiem z prezerwatywą ale pekła w srode 26 marca a w sobote 29 miałam miec okres i go nie dostałam dostałam dopiero w poniedziałek 7 kiewnia po okresie zrobiłam test i wyszedł negatywny powinam miec okres 8 maja ale go nie dostałąm chociaz bolał mnie lewy jajanik przez 3 dmi przed tym dmien i nic nie dostałam nadal czekam na okres . Czemu tak jest czy jest jakas mozliwosc ciązy prosze o dokładną odpowioedz i szybką

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Możliwość ciąży w opisanej sytuacji jest niewielka, ale wobec kolejnej spóźniającej się miesiączki sugeruję wykonać test ciążowy. Na opóźnienie krwawienia wpływ może mieć również przebyta infekcja, stres.