Możliwość ciąży przy krążkach NuvaRing

Witam,wczoraj kochałam się ze swoim chłopakiem. Nie widzieliśmy się kilka dni więc oboje siebie pragnęliśmy. Było mi bardzo przyjemnie ale nie mogłam "dojść" i miałam suchą pochwę, po stosunku czułam pieczenie a dzisiaj odczuwam swędzenie. Co może być tego przyczyną? Z chłopakiem jestem już 3 lata i jest On moim jedynym partnerem, stosuję krążki dopochwowe NuvaRing. Nie jest to pierwszy raz.Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem podrażnienia po stosunku jak i infekcji. Sugeruję zastosowanie probiotyku dopochwowego. Jeśli nie przyniesie to poprawy, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem w celu wdrożenia właściwego leczenia.