Możliwość ciąży przy PCOS

Witam, stwierdzono u mnie zespół politeistyczny jajników leczę się od września.Ostatni okres miałam 11.02 współżyłam 3,5,6,8.03 i 1,2,4,5,8,10.04 u lekarza byłam 17.04 który stwierdził że macica i endometrium wskazują na ciąże, ale niestety jeszcze nic więcej nie widać na usg dopochwowym, zlecił badania hcg,które wykonam w poniedziałek i środę. Czy to naprawdę ciąża? Który to może być tydzień? Staram się o dzidzię od września.

Tak. Jest duże prawdopodobieństwo, że jest Pani w ciąży. A wiek ciąży będzie najlepiej można określić po wyniku beta-HCG.