Możliwość ciąży przy rzadkich upławach

Witam, niby jestem w jakimś stopniu doświadczoną kobietą, nie mniej jednak przez swoją głupotę dręczą mnie wątpliwości a mianowicie czy można zajść w ciążę gdy facet miał wytrysk, nie wiem czy miał coś na rękach a potem wkładał swoje palce w pochwę? Dodam, że jestem tydzień po okresie a dzień po tym incydencie zaczęły się u mnie rzadkie upławy..taka biala woda dosłownie...z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Statystycznie jest to możliwe, choć szansa na ciążę jest dość mała.