Możliwość ciąży przy widocznym pęcherzyku

Witam. Bylam u ginekologa i na prawym jajniku widoczny jest pęcherzyk. Miesiaczke mialam 2.03.2015 regularnie po 28 dniach. SKonczyla się trzy/ cztery dni temu, Czy mozliwa jest ciaza?

Aleksander Ropielewski

Na razie nie można mówić o ciąży, dopiero kiedy dojdzie do zapłodnienia komórki jajowej przez plemnik i powstaniu zarodka i jego implantacji w ścianie macicy możemy mówić o ciąży.