Możliwość ciąży w wyniku stosunków w dni płodne

Witam. Uprawiałam seks z moim narzeczonym dokładnie 4 razy w ciągu dni płodnych. Skończył we mnie . Minęły niecałe 2 tygodnie. Pobolewa mnie brzuch na dole jak na okres, mam zgagę i jakoś się tak ospale czuję. Czy jest możliwość abym była w ciąży ?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe. Proszę wykonać test ciążowy lub badanie beta hCG w surowicy krwi w celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży.