Możliwość defloracji po pettingu

To troche wstydliwe pytanie ale, czy jak chlopak zrobi dziewczynie palcowke niewiem czy to petting sie nazywa czy jak to mozliwe jest przebicie blony dziewiczej? I czy to znaczy ze dziewica sie juz nie jest? Czy tylko jak sie uprawia seks to dziewictwo sie traci?Prosze o odpowiedz

Błona dziewicza ma kształt półksiężyca więc się jej nie "przebija". Dziewictwo nie polega na posiadaniu błony dziewiczej, ale raczej na utrzymywaniu wstrzemięźliwości seksualnej ("czystości"). Chęć uprawiania seksu i pozostania dziewicą nie idą w parze. To jak zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko. Żartobliwie poeta mówił o takiej sytuacji "półdziewica".