Możliwość estetycznego wyrównania startych zębów

Czy i jakim skutecznym sposobem,jakim materiałem (przynajmiej co kilka lat) można estetycznie wyrównać zdrowe ale dość mocno starte zęby,górne jedynki (i dwójki) -ale niekoniecznie korony i licówki?

Po pierwsze trzeba by zlikwidować przyczynę starcia - wadę zgryzu, a potem (lub w trakcie leczenia ale po ustawieniu zgryzu ) uzupełnić starte tkanki - choćby kompozytem. Pozdrawiam